Львів’янин Станіслав Горуна здобув перемогу на міжнародних змаганнях з карате

2073 0
Двоє представників Львова піднялися на п’єдестал на міжнародних змаганнях з карате в Туреччині.
фото управління молоді та спорту ЛМР

Станіслав Горуна здобув перемогу на етапі Кубка світу з карате «Karate1 Premier League – Istanbul 2018», який проходив 6-8 червня в місті Стамбул, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Чоловік виборов «золото» у ваговій категорії 75 кг. Його колега – також львів’янка Катерина Крива, здобула «бронзову» нагороду у категорії 50 кг. Учасниками цього турніру були майже півтисячі спортсменів із понад 30 країн світу.

Брати участь у подібних змаганнях можуть спортсмени, які входять до ТОП-100 рейтингу WKF. Для них є важливим здобуття рейтингових очок, які впливають на можливість потрапляння на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.