Львів’янин став чемпіоном України з боксу

1351 0
Львівський спортсмен Андрій Тишковець переміг у всіх поєдинках.

Львів’янин Андрій Тишковець став чемпіоном України з боксу. Змагання відбувалися упродовж 5 днів у Південній Пальмірі. Спортсмен зі Львова переміг в усіх поєдинках і став чемпіоном України у ваговій категорії 48 кг. Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту ЛОДА.

У фіналі Андрій Тишковець переміг киянина Андрія Єфимовича з рахунком 4:0.

Бронзовими призерами змагань стали Назар Куротчину у вазі 51кг, Дмитро Куля у ваговій категорії 71кг, Богдан Градова у вазі 86 кг та Олександр Гриців, що виступає у ваговій категорії 92 кг.

Загалом у чемпіонаті України позмагалися 200 найкращих українських боксерів. Збірна Львівщини завоювала 5 медалей та увійшла до п’ятірки лідерів.