Львів’янин здобув срібло на Чемпіонаті Європи з самбо серед кадетів

1413 0
Семен Новосад здобув «срібло» у ваговій категорії до 66 кг.

Львів’янин Семен Новосад здобув срібло на Чемпіонаті Європи з самбо серед кадетів. Про це повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області.

Чемпіонат відбувався 7 та 8 грудня у Ризі, Латвія. Семен Новосад здобув «срібло» у ваговій категорії до 66 кг. Усього ж Україну в Ризі представляли 20 спортсменів (по 10 юнаків і дівчат).

Збірна України здобула 16 медалей: одну золоту, дев'ять срібних та шість бронзових. Українські спортсмени на континентальній першості отримали срібний кубок у командному заліку серед дівчат і бронзовий – серед  юнаків.