Медіа-хаб «Твоє місто» номіновано на премію «Обличчя міста-2016»

2751 0
У Львові розпочався конкурс-промоція місцевого підприємництва «Обличчя міста-2016». Медіа-хаб «Твоє місто» також пройшов перший відбір цьогорічного конкурсу і позмагається за перемогу в номінації «Львів інформаційний» та найвищу нагороду (гран-прі) конкурсу. Голосування триватиме до 6-го жовтня.
фото: tvoemisto.tv, lcci.com.uа, www.gogetnews.info, infoukes.com

фото: tvoemisto.tv, lcci.com.uа, www.gogetnews.info, infoukes.com

Упродовж двох тижнів, до 6-го жовтня, львів’яни мають нагоду проголосувати за найкращу компанію.

Нагорода «Обличчя міста» є подякою за значний внесок у розвиток Львова та призначається у різних категоріях.

Медіа-хаб «Твоє місто» побореться у номінації «Львів інформаційний» та за найвищу нагороду – «Гран-прі».

Проголосувати можна ТУТ.

Хто ми?

Медіа-хаб «Твоє місто» – це багатофункціональний майданчик, який поєднує в собі кілька складових: інформаційний міський портал, інтернет-телебачення, міську дискусійну платформу та відеопродакшн.

Tvoemisto.tv – це унікальний ресурс в інфопросторі Львова, який зміщує акценти зі звичного на оригінальне, зі нудного на цікаве, із непотрібного на корисне; це проект про Львів, його ритм, стиль, людей, які творять це місто і роблять його кращим.
Наша місія: сприяти сталому розвитку громади через кращу поінформованість та створення можливості для дискусій із важливих для громади питань. У 2016 році ми сформували унікальний прецедент – медіа громади (community media), що дозволить ще якісніше і відповідальніше працювати для Вас.
Наші цінності: наближеність, відповідальність, професійність.

Читайте також: Зроблено у Львові: реалії, недоліки та перспективи виробництва

Церемонію вручення нагород заплановано провести в рамках Міжнародного економічного форуму у Львові. Переможцями 2014-2015 років стали: Компанія «Софтсерв», ТРК «Львівська хвиля» та Віденська кав’ярня.

Довідка. «Обличчя міста» – щорічний конкурс-промоція львівського підприємництва, організований Львівською торгово-промисловою палатою та Львівською міською радою з метою відзначення найуспішніших підприємств Львова. Нагорода є визнанням і подякою за значний внесок у розвиток міста.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!