Мінсоцполітики запустило онлайн-платформу для допомоги потребуючим

894 0
Мешканці зможуть звертатися на гарячі телефонні лінії, які працюватимуть при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах , засобах особистої гігієни тощо.
Доставка.юа

Доставка.юа

Міністерство соціальної політики запровадило інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» для небагатих людей. Про це йдеться на сайті Мінсоцполітики.

Читайте також: Де у Львові замовити доставку продуктів додому. Оновлено

«Ця інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про того, кому потрібна допомога. І всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, і Уряд, і місцева влада, всі разом будемо допомагати людям», – наголосила міністерка Марина Лазебна.

Очільниця міністерства пояснила, що користувачами сервісу визначили структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних державних адміністрацій. За словами Марини Лазебної, мешканці зможуть звертатися на гарячі телефонні лінії, які працюватимуть при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів. Щодня на онлайн платформі «Допомога поруч» будуть розміщувати інформацію про потребу в допомозі та звіт про її надання.

Читайте також: Як виживає в умовах карантину Оселя, що опікується бідними у Львові

Нагадаємо. що для потребуючих у Львові доставляють продуктові набори.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!