В освіті Львова розповіли, чи проводять молитви замість уроків

1653 0
До департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради не надходило звернень про те, що у львівських школах під час уроків відбуваються молебені. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла директор департаменту Галина Слічна.
Фото: mns.gov.ua

Фото: mns.gov.ua

«Я вперше таке чую, щоб під час уроків відбувалися такі речі. Якщо це загальношкільні речі, то вони відбуваються у вестибюлях, де зазвичай фігурки Матері Божої», – розповіла Галина Слічна, в підпорядкуванні якої знаходяться управління освіти і управління культури.

Разом з тим, щодо слів керівника управління культури Ірини Магдиш про те, що вона була свідком, як діти замість уроків були у школі на молебні, то Галина Слічна зазначила: «Вона мені розповідала, що це подія була десь-колись. Це подія не теперішня». Відтак жодних звернень ні від Ірини Магдиш, ні від кого з батьків до міської влади щодо молебнів замість уроків не надходило. Відповідно міська влада не проводить розслідувань щодо цього.

Нагадаємо, що на початку цього тижня на «Українській правді» вийшла стаття, в якій очільниця управління культури ЛМР Ірина Магдиш заявила, що «… в одному з районів в кожній школі у вестибюлі стоїть фігура Божої матері, обкладена квітами, такий вівтар маленький. Іноді я там заставала моменти, коли під час уроків діти стояли як на лінійці перед цим вівтарем, а пастор правил службу. На моє запитання, чому діти тут, а не на уроках, ніхто не знайшов, що відповісти». Однак про те, в якій це школі відбулося, так і не вказала.

Дане висловлювання викликало чималу хвилю обговорень, після якого міський голова Львова Андрій Садовий попросив вибачення за слова своєї підлеглої, і написав «Вірю, що вміння і таланти пані Ірини будуть корисними в місті. Але я особисто вже навряд чи зможу з нею працювати в одній команді». Після цього Ірина Магдиш взяла відпустку на два тижні і написала заяву, що останній день відпустки вважати днем звільнення.

Підготував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар