Міська рада погодила меморандум про межі з Рясне-Руське

1122 0
Якщо цей документ затвердить сільська рада, а потім ще й район та область, то його відправлять до парламенту на затвердження. Таким чином обидва населенні пункти нарешті матимуть усталені межі.
ілюстрація: www.youtube.com

ілюстрація: www.youtube.com

Депутати Львівської міської ради проголосували сьогодні за меморандум про встановлення меж між обласним центром та селом Рясне-Руське.

«Якщо ми затвердимо цей меморандум, то матимемо шанси досягти примирення і поставити крапку у конфліктних ситуаціях, які час від часу виникають між нашими громадами з 1988 року», -- зазначила  під час доповіді на сесії директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Читайте також: Будівництво індустріального парку у Рясному планують розпочати в червні

Погодження відкриває можливості початку реалізації проекту  індустріального парку, який планують розмітити на спірних землях.

До цього часу Львів також не має погоджених меж з містом Винники, селами Малехів та Великі Грибовичі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!