Міському голові Львова призначили нових заступників

1987 0
Крім цього, у міськраді оновили склад виконавчого комітету.
Фото: Христина Процак

Фото: Христина Процак

Львівському міському голові Андрієві Садовому призначили трьох нових заступників. За цю ухвалу проголосували депутати ЛМР під час пленарного засідання сьогодні, 20 червня.

На посаду заступника міського голови з питань безпеки міста, яку створили місяць тому, призначили Сергія Бабака. натомість на його посаду заступника з питань ЖКГ призначили Ірину Маруняк, яка очолює департамент житлового господарства та інфраструктури. Водночас Галина Слічна, стала заступницею з гуманітарних питань. До цього вона виконувала обов’язки на цій посаді.

Крім цього, ЛМР оновила склад виконавчого комітету, із якого вивели колишнього очільника ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського, що помер торік восени, та ввели нинішнього головного надзвичайника Юрія Кагітіна. Також складу до виконавчого комітету ввійшли новообрані заступники міського голови.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!