Міськрада Львова оголосить конкурс на проект нового храму на Пекарській

1323 0
На першому поверсі церкви запланували недільну школу, а на другому сам храм.
Скріншот аерозйомки "Варіанти"

Скріншот аерозйомки "Варіанти"

У Львові оголосять Всеукраїнський архітектурний конкурс на зведення храму Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці у районі вулиць Левицького та Пекарської. Відповідне рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 22 лютого.

Читайте також: Біля костелу Бернардинів відремонтують сквер та встановлять статую Діви Марії

Храм Православної церкви України планують звести у зеленій зоні біля університету ветеринарної медицини. Замовити й організувати конкурс має управління архітектури та урбаністики. Крім цього, міська рада має затвердити програму, умови та склад журі конкурсу. 

Відновлення храму передбачили у детальному плані території у районі вулиць Левицького та Пекарської. Під час громадсього обговорення проекту мешканці прилеглих вулиць побоювалися, що церква не дбатиме про прилеглий храм, а саме будівництво нової споруди у історичному центрі може його спотворити.

За словами настоятеля громади УПЦ КП Личаківського району отця Миколи Бобика, на першому поверсі церкви запланували недільну школу, а на другому сам храм. Тут планують надавати юридичну, психологічну допомогу, організувати дитячі гуртки.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар