Міст на Городоцькій повністю відкриють для проїзду у другій половині дня

6999 0
Уночі львів’яни самовільно відновили рух по мосту на вулиці Городоцькій. Проте зранку на ділянці продовжили працювати ремонтники.
фото: Варта 1

фото: Варта 1

Як повідомив Tvoemisto.tv керівник із підрядних робіт ТзОВ «Західтрансбуд» Зиновій Дац, робітники завершують  облаштовувати бар’єрні та перильні огородження, розмітку, встановлюють необхідні знаки. І вже ближче до вечора підрядник прибере усі обгородження і обмеження, що означатиме відновлення руху по мосту.

За словами Зиновія Даца, уночі 31 грудня львів’яни самостійно відсунули обмежувальні тумби і їздили по відремонтованому мосту.

Також, за його словами, вдалося завершити не усі роботи: «Ми на наступний рік переносимо влаштування верхнього шару покриття, бо погодні умови не дозволяють зараз це зробити якісно. Навесні роботи відновлять і рух знову перекриватимуть».

Додамо, в результаті ремонтних робіт на вулиці Городоцькій проїзну частину дороги розширили до 4-х смуг на ділянці від Хлібзаводу до вулиці Сяйво. Попередньо міст планували відремонтувати до 1 жовтня цього року.

Читайте також: 1-го січня у Львові не скасовуватимуть рух автобусів

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також: