Місто здає в оренду 14 приміщень

2764 0
Управління комунальної власності Львівської міської ради планує передати в оренду 14 об’єктів нерухомого майна.
фото: yak-prosto.com, lviv.vgorode.ua

фото: yak-prosto.com, lviv.vgorode.ua

Львівська міська рада оголосила про передачу в оренду 14 приміщень. Особи, які бажають отримати їх у користування, повинні заявити про це до 17 вересня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Львівської  міської ради.

Перелік приміщень:

Для того, аби винайняти ці приміщення, необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1) або через його територіальні відділення (при районних адміністраціях м. Львова).

Заява повинна обов’язково містити пропозицію про цільове використання об’єкту оренди та терміном оренди не менше ніж 2 роки 364 дні. До заяви додається:

– для фізичних осіб – засвідчена заявником копія паспорта громадянина України – (1, 2, 11 сторінки);

– для професійних творчих працівників – засвідчені заявником копія диплому про освіту або членського квитка члена творчої спілки;

– для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

– довідка про відсутність справи про банкрутство.

У разі надходження двох і більше заяв управління комунальної власності ЛМР оголошує конкурс на право оренди у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Докладнішу інформацію можна отримати за тел.: +38 (032) 297 55 15.

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також: