Експрес-тестами на Львівщині перевірили майже 2 тисячі осіб

1578 0
Учора від проходження тестування відмовились 6 осіб.
Фото: Тарас Бабенчук

Фото: Тарас Бабенчук

За увесь час мобільні бригади протестували на COVID-19 1979 осіб. Як повідомляє Львівська ОДА, упродовж 4 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини, окрім Дрогобицького, Стрийського, Миколаївського, Турківського, Сколівського районів.

Тестуванням вдалось охопити 507 осіб, у всіх результат був негативний.

Разом з тим, відмовились від проходження тестування 6 осіб. Зазначимо, за їх станом здоров’я осіб, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а поліцейські складають відповідний протокол.

Зазначається, що якщо експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після їх результатів  у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Читайте також: На Львівщині одужав третій хворий на коронавірус пацієнт

Експрес- тести проводять для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус.

Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

Нагадаємо, Tvoemisto.tv розпитало у СЕО Львівського ІТ Кластеру Степана Веселовського, як пройшов перший тиждень та чому вони обрали експрес-тестування.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!