Музей сучасного мистецтва у Нью-Йорку виклав онлайн 65 тисяч робіт: де подивитися?

1244 0
Відтепер чудова колекція картин, скульптур, костюмів, ескізів та каталогів Музею сучасного мистецтва у Нью-Йорку доступна для перегляду онлайн. Зокрема, можна переглянути картини Пабло Пікассо чи Сальвадора Далі.
фото:  life.pravda

фото: life.pravda

Музей оцифрував понад чверть своєї колекції, яка налічує 200 тисяч експонатів. Усе це  роботи 10 тисяч митців.

Для зручного пошуку серед усіх робіт працює фільтр із розширеними параметрами: вид мистецького твору, діапазон року створення. Також можна шукати за іменем художника чи назвою роботи.

Користувачі можуть переглянути твори, дізнатися про їхні розміри, техніку виконання, а також про те, звідки вони потрапили до МоМА.

Так, оцифрований доробок одного лише Пабло Пікассо налічує 1237 картин, малюнків, ескізів, скульптур.Колекція, перші роботи якої датовані 1800 роком, доступна у гарній якості  всі фото великого розміру. Також можна дізнатися, чи експонується наразі той чи інший твір.

Переглянути роботи можна на сайті MoMA у окремому розділі.

Джерело: life.pravda


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!