МВС без корупції: скільки заробляє нова поліція? Інфографіка

3171 0
Згідно з даними, які оприлюднив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, зарплата співробітників нової поліції є у рази більшою, аніж у колишніх міліціонерів. Високі зарплати запровадили з надією на те, що поліцейські не будуть спокушатися на хабарі.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

Для порівняння — посадовий оклад поліцейського Національної поліції України становить 1 700 гривень, а посадовий оклад міліціонера Української міліції становив 500 гривень; оклад за спеціальне звання «сержант поліції» — 800 гривень, а у сержанта міліції було 45 гривень. Окрім того, затверджений Кабміном документ передбачає введення надбавок, у тому числі і за стаж роботи. Дані надав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Інфографіка опублікована на сайті 24.

Читайте також: Хто вони, нові поліцейські? 4 історії про нових патрульних


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!