МВС пропонує реєструвати автомобілі одразу в салонах

1061 0
Реєстраційні документи на транспортний засіб та номерні знаки можна буде отримати безпосередньо у салоні, якщо такий проєкт постанови підтримає уряд.
фото: kapital.kz

фото: kapital.kz

Міністерство внутрішніх справ України представило проєкт постанови, яка дозволить оформлювати реєстрацію транспортного засобу безпосередньо у місці його придбання.

«Це дозволить за бажанням покупців нових транспортних засобів отримати реєстраційні документи на транспортний засіб та номерні знаки безпосередньо у приміщенні суб’єкта господарювання, у якого такий транспортний засіб було придбано», – йдеться в документі.

Наразі, зазначають в МВС, існує складна процедура оформлення, коли треба відвідувати значну кількість органів, установ, з великою кількістю документів та погоджень. Також нові власники автомобілів нарікають на наявність черг.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!