Митрополит Епіфаній очолить у Винниках літургію до 30-річчя відродження УАПЦ

1409 0
Предстоятель Православної церкви України перебуватиме у Львові з візитом 17-18 серпня.
Фото: rferl.org

Фото: rferl.org

17-18 серпня у Львові перебуватиме Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній – Предстоятель Православної Церкви України разом із єпископатом. Про це повідомляє «Духовна велич Львова».

Його візит присвячений святкуванню 30-річчя відродження УАПЦ. 17 серпня о 13:00 запланована урочиста академія в Національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, о 17:00 – всенічна відправа у Петро-Павлівській церкві, яка стала центром ІІІ відродження УАПЦ. На могилах Патріярха Димитрія та борців за волю України відбудеться панахида.

Читайте також: Україна переможе. Про що говорив у Львові предстоятель ПЦУ Епіфаній

18 серпня о 9:00 у Свято-Володимирському храмі ПЦУ у Винниках відслужать святкову літургія, яку очолить Глава ПЦУ Митрополит Епіфаній спільно з духовенством Церкви. Спів будуть супроводжувати три хори, які протягом 30 років активно працювали для розвитку Православної Церкви.

Додамо, що 19 серпня 1989 року прот. Володимир Ярема (з 1993 року – Патріярх УАПЦ Димитрій) проголосив у Петро-Павлівській церкві Львова ІІІ відродження УАПЦ: відхід парафії від Московської Патріярхії та початок формування церковної структури УАПЦ. Парафія повідомила цю інформацію телеграмою Вселенській та Московській Патріярхії, а також Предстоятелю УАПЦ у діаспорі Митрополиту Мстиславу Скрипнику.


Читайте також: