На будівництво Спорткомплексу на Сихові з держбюджету виділили 27 млн гривень

1926 0
Кошти ймовірно використають для будівельних робіт і проведення комунікацій.
Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

Для будівництва спорткомплексу на Сихові з державного бюджету виділили 27 млн гривень. Про це повідомляє йдеться на сайті Міністерства молоді та спорту України. 

«Львів отримає 27 млн грн на будівництво спортивного комплексу на Сихові. Це буде субвенція з державного бюджету. Ймовірно, ці кошти будуть використані на початок будівельних робіт, зокрема, на проведення комунікацій», — розповів очільник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін.

Читайте також: Бракує сучасного. Віктор Кудін про архів, спорткомплекс та львівську архітектуру

Нагадаємо, торік наприкінці жовтня у Львові затвердили проект будівництва спорткомлексу на проспекті Червоної Калини, що на Сихові. Переможцями конкурсу стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін» — Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб. Приблизна вартість будівництва становитиме 200 млн гривень і оплачуватиметься за рахунок міського бюджету. У грудні на проектування спорткомплексу на Сихові виділили 20 млн гривень. У березні цього року виконком міської ради затвердив містобудівні умови для будівництва і перейменував спорткомплекс на Палац спорту.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!