На День Незалежності курсуватимуть додаткові потяги. Перелік

1091 0
На День Незалежності України у західному напрямку призначила три додаткових поїзди та додаткові рейси цілорічного поїзда. Так, додаткові поїзди курсуватимуть до Ужгорода, Івано-Франківська та Хмельницького, а додаткові рейси будуть до Кам'янець-Подільського.
Фото: radio24.ua

Фото: radio24.ua

Про це повідомляють в Укрзалізниці.

Додатковий поїзд № 207К/207Л Київ – Ужгород відправиться із Києва 22 та 24 серпня, із Ужгорода 23 та 25 серпня. Поїзд курсуватиме із зупинками на станціях Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль, Золочів, Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачеве та Батьово.

Додатковий поїзд № 269/270 Київ – Івано-Франківськ – Хмельницький відправиться у рейс із Києва 22 серпня, з Івано-Франківська 23 серпня. Поїзд робитиме зупинки на станціях Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Львів. Поїзд № 269/219 Хмельницький – Івано-Франківськ – Київ відправиться у рейс із Хмельницького та Івано-Франківська 25 серпня. Поїзд робитиме зупинки на станціях Тернопіль та Львів.

Окрім цього, призначено додаткові рейси цілорічного поїзда № 139/140 Київ – Кам'янець-Подільський. Поїзд здійснить додаткові рейси із Києва 22 та 24 серпня, із Кам'янець-Подільського 23 та 25 серпня.

На Укрзалізниці наголошують, що постійно аналізують попит пасажирів на перевезення і призначають додаткові поїзди чи збільшують кількість вагонів у тих, що курсують постійно.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар