На фасаді львівської Ратуші показали відеомапінг. Фото

1439 0
З нагоди Дня Незалежності України на фасаді Ратуші проілюстрували історичні події в Україні з 1991 року.
фото Олег Кохан

фото Олег Кохан

На День Незалежності України на площі Ринок на фасаді Ратуші відбувся відеомапінг, де були ілюстровані історичні факти про Україну з 1991 року, передає прес-служба ЛМР.

«Це мистецька акція, відеопроекція до Дня Незалежності, яка передає історію творення держави. Відображено різні процеси, які відбувались в нашій країні, різні політичні та історичні моменти творення держави, як нації. Над цим проектом працювали два відеохудожники – Володимир Стецькович та Роман Дзвонковський. Окремо написана музика до цього проекту композитором Усеіном Бекіровим, який до того мешкав у Криму, зараз він проживає в Києві. Також долучився Ігор Мельник, композитор. Музика творилась ексклюзивно, тут поєднані джазові мотиви, гуцульські, галицькі мотиви. Ті моменти творення держави, які ми хочемо передати, відображені тут»,  – розповіла Марта Іванишин, директор ЛКП «Культурно-освітній центр ім. О. Довженка».

Читайте також: Куди піти на вихідні у Львові. Tvoemisto.tv рекомендує

Як додала Марта Іванишини, у відеоінсталяції показували процеси державотворення, а найбільший акцент був на участі молоді у творенні країни.

Фото Олега Кохана


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!