На кордоні з Польщею планують відкрити новий пункт пропуску

2616 0
У червні наступного року розпочнуть роботи на основних дорогах, що вестимуть до нового міжнародного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховіце».

Проект відкриття нового МПП «Нижанковичі-Мальховіце», який реалізовують спільно із Республікою Польща, планують відкрити всередині 2019-го року. Про це під час комісії заявив керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло.

Будівництво доріг, які ведуть до пропускного пункту розпочнуть у червні 2018 року. Тоді ж мають відремонтувати й інші під’їзні дороги зі сторони України. Йдеться про маршрути Яворів-Грушів, Грушів-Немирів, Червоноград-Рава-Руська, Нижанковичі-Самбір, Дрогобич-Стрий та Смільниця-Старий Самбір.

«У серпні завершили проведення всіх тендерних процедур. 9 вересня офіційно підписали необхідні угоди. Вони пройшли узгодження із польським урядом. Нині виготовляють проектно-кошторисну документацію», – повідомив  Роман Кокотайло.

Читайте також: Черги на кордонах можна переглянути онлайн: де дивитися

Він додав, що Польща вже має розроблену проектно-кошторисну документацію на відкриття пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховіце». Цей об’єкт поляки планують здати в експлуатацію всередині 2019 року, оскільки підв’язують його відкриття до ремонту прикордонних доріг із українського боку.

Нагадаємо, відкриття нового МПП на українсько-польському кодоні анонсували ще на початку року на засіданні Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури. 

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар