На Львівщині планують створити карту вирубки лісів

1031 0
Її створення дасть можливість зрозуміти, де потрібно проводити лісовідновлення та висадку.
Фото: uk.wikipedia.org

Фото: uk.wikipedia.org

На Львівщині планують створити карту вирубки лісів. Про це з посиланням на голову ЛОДА Маркіяна Мальського повідомляє пресслужба області.

«У межах легальної заготівлі деревини, як виявилось, є чимало проблем. Зокрема, із визначенням сорту, де можна стверджувати про низьку якість лісу. Також є проблема із визначенням висот дерев, коли на 20% можна змінювати показник, є інформація, що друкують фальшиві товаротранспортні накладні, які не потрапляють в електронну систему», – каже він.

Читайте також: Заступником голови ЛОДА може стати юрист Юрій Добош

За його словами, потрібні конкретні дії у цьому напрямі, серед яких – ліцензування діяльності пилорам та перевірка кількості прямих угод, де двічі на аукціоні не відбувався конкурс.

Ініціатива створення карти вирубки лісів Львівської області дасть можливість зрозуміти, де потрібно проводити лісовідновлення та висадку.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!