На Львівщині побудуть найбільшу кількість сільських амбулаторій

2114 0
З 512 проектів сільських медамбулаторій, 43 – будують у Львівській області.
ілюстрація Мінрегіонбуду

ілюстрація Мінрегіонбуду

В усіх областях України затвердили фінансування будівництва нових сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості у 2018 році. Про це повідомляє на Facebook заступник міністра регіонального розвитку та будівництва Лев Парцхаладзе.

З 512 проектів по всій Україні, 43 – мають реалізувати у Львівській області, що є найбільшим числом серед інших областей.

Читайте також: На Знесінні відкриють нову сімейну амбулаторію

«На їх будівництво із держбюджету виділено майже 2,7 млрд грн субвенції на сільську медицину. Нагадаю, всього у субвенції передбачено 5 млрд грн. Кошти будуть також спрямовуватися на дооснащення та закупівлю автомобілів для існуючих амбулаторій, в яких за місцеві кошти була раніше проведена реконструкція чи капремонт. При цьому, оновлена будівля має відповідати необхідним вимогам до приміщення, мати проведені необхідні мережі, у тому числі, інтернет», – повідомив Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Зміниться багато. Як реформують медицину за межами Львова

Зазначимо, що в окремих місцевостях на Львівщині вже запустили тендерні процедури. Так, 10 вересня управління капітального будівництва ЛОДА оголосило тендер на будівництво амбулаторій у селі Либохора Турківського району та в Брюховичах. Орієнтовна вартість будівництва становить 7 млн гривень. Втім, згідно з тендерною документацією, завершити будівництво мають до кінця наступного року.  


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар