На Львівщині відремонтують дороги за гроші польського кредиту

1266 0
Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») разом з іншими відповідальними міністерствами і відомствами готує до реалізації проект ремонту 144,5 км доріг у Львівській та Волинській областях за рахунок кредитних коштів, наданих Польщею.
фото: wschodnik.pl

фото: wschodnik.pl

Про це йдеться у відповіді «Укравтодору» на інформаційний запит польського онлайн-видання Wschodnik.pl.

«В рамках договору між урядом України та урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги можуть бути реалізовані роботи з капітального ремонту на п’яти об’єктах у Львівській області та на одному об’єкті в Волинській. Загальна довжина ділянок у Львівській області становить 131,3 км, на Волині – 13 км. Разом – 144,5 км», – йдеться в повідомленні, пише zaxid.net.

Зокрема, у Львівській області планується провести капітальний ремонт:

близько 20 км автодороги загального користування О 142001 Яворів-Грушів;

9 км автомобільної дороги загального користування Т-14-03 Грушів-Немирів;

46,4 км дороги загального користування Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий;

 53,17 км дороги загального користування Т-14-04 Червоноград-Рава Руська;

3 км автодороги загального користування Т-1401 КПП «Смільниця»-Старий Самбір;

У Волинській області запланований капітальний ремонт 13 км автомобільної дороги загального користування Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

«В даний час проект знаходиться на стадії підготовки до реалізації. Підписано кредитну угоду, ратифіковану в 2016 році. Міністерство регіонального розвитку, Міністерство фінансів, Державна фіскальна служба України, Державна прикордонна служба України, «Укравтодор» розробляють порядок впровадження проекту. Питання проведення закупівель в рамках нього залишається відкритим. Тому «Укравтодор» може відзвітувати про те, що ніяких коштів ще не було витрачено», – зазначили в «Укравтодорі».

Сторони мають намір затвердити порядок реалізації проекту до кінця 2016 року. Відкриті закупівлі на розробку проектно-кошторисної документації можуть бути розпочаті за умови своєчасного проведення всіх необхідних процедур.

У вересні 2015 року Україна і Польща уклали кредитний договір про надання 100 млн євро на 30 років під 0,15% річних. Реалізація цього договору передбачає фінансування проектів з розвитку прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польської ділянки державного кордону, а також інших проектів. За умовами міжурядової угоди, обсяг товарів польського виробництва, використаних при реалізації проектів, повинен бути не менш 60% від вартості контракту.

 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар