На Львівщині висадили найдовшу в Україні липову алею. Фото

972 0
14 квітня в області встановили новий рекорд України «Висадка найдовшої алеї лип» у категорії «Жива природа».
фото: прес-служба ЛОДА

фото: прес-служба ЛОДА

Алею лип посадили біля дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква вздовж насаджень лісу Бутинського лісництва ДП «Жовківське лісове господарство» біля м. Великі Мости Сокальського району Львівської області. Протяжність новоствореної липової алеї становить 5 км 750 метрів, інформує прес-служба ЛОДА.

Читайте також: Сади на дахах і тролейбус до «Кінг Кросу». Що будуватимуть на Сихові

«Рекорд України встановлено. Організатори декларували, що протяжність алеї становитиме 5 км 600 метрів, але перевершили заявлену відстань. Відтак, рекорд України, який зафіксували на Львівщині – 5 км 750 метрів. Зараз це найдовша липова алея в Україні. Унікальність цього рекорду полягає в тому, що усі ці дерева були посаджені прямо тут за декілька годин», – зазначив представник національного реєстру рекордів України у Західному регіоні Павло Горішевський.

Загалом для висадки найдовшої липової алеї в Україні знадобилось понад 1150 саджанців дерев.

«Ми не випадково вибрали саме липу, адже вона не лише красиве і медоносне дерево, але і росте понад 200 років. Ми хочемо, щоб люди, які проїжджатимуть біля цієї ділянки милувалися її красою та ароматом», –  розповів  директор державного підприємства «Жовківське лісове господарство» Степан Сохнацький.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар