На Львівщині змія вкусила 6-річну дівчинку

1561 0
Стан потерпілої – середньої важкості.
гадюка і веретільниця

гадюка і веретільниця

На Львівщині змія вкусила 6-річну дівчинку. Про це повідомили в ДСНС.

22 липня вона потрапила у реанімацію Турківської центральної районної лікарні з діагнозом – укус змії лівого гомілкового ступневого суглобу. Стан потерпілої – середньої важкості.

Дівчинка мешкає в селі Нижня Яблунька Турківського району.

Читайте також: Галицькі гади. Які змії водяться у нас і що робити при зустрічі з ними

Нагадаємо, як раніше Tvoemisto.tv розповідав голова Львівського відділення Українського герпетологічного товариства Тарас Гринчишин, на Львівщині можна зустріти чотири види змій, більшість із яких – неотруйні. Це вуж звичайний, а також рідкісні й занесені у «Червону книгу України» мідянка та полоз лісовий. Вони неотруйні. Отруйним є лише один вид – гадюка звичайна.

Якщо вас вкусила змія, необхідно одразу звернутися до медиків. Тарас Гринчишин радить не накладати джгут, оскільки отрута гадюки має сильну місцеву дію і від застою крові може початися відмирання тканин. Із іншого боку, навпаки, не варто інтенсивно рухати враженою кінцівкою, щоб не дозволяти отруті розійтися по всьому організму. Кінцівку варто знерухомити, місце укусу можна охолодити.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!