На Личаківській вперше в Україні повністю знесли незаконну багатоповерхівку. Фото дня

6538 0
Демонтаж незаконної забудови розпочався в кінці березня.
фото: Христина Процак

фото: Христина Процак

На Личаківській, 259 вперше в Україні знесли незаконну багатоповерхівку. Відповідні фото на своїй сторінці у Facebook опублікувала керівниця прес-служби ЛМР Христина Процак.

Судячи з фото, робітникам залишилося лише прибрати з території будівельне сміття.

Нагадаємо, 18 грудня Восьмий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про знесення багатоповерхівки на вул. Личаківській, 259. Це остаточне рішення підлягає до виконання. Спочатку Інспекція ДАБК у Львові подала позов у Личаківський районний суд Львова.

Читайте також: Де у Львові не радять купувати житло. Мапа незаконних забудов

У 2017 році суд постановив знести будівлю. Водночас забудовник «Лідер-Моноліт» оскаржив це рішення в обласному апеляційному суді, потім справу розглядав Верховний суд, потім Восьмий апеляційний суд, який і ухвалив остаточне рішення. 

У січні Львівська міськрада виділила для міської ДАБІ 2,8 млн гривень для знесення незаконної 7-поверхівки. Демонтувати будинок почали в кінці березня. У Личаківській районній адміністрації кажуть, що будинок аварійний.

За словами міського голови Андрія Садового, оскільки земельну ділянку приватизували, а на демонтаж будинку витрачають бюджетні кошти, місто позиватиметься до забудовника, аби повернути землю у комунальну власність.

Фото Христини Процак


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар