На MotoSafe 2017 у Львові зібралося майже сто водіїв. Фото

1596 0
5 серпня біля «Арени Львів» відбувся перший в Україні захід, присвячений безпеці двоколісних на дорозі.
фото: сторінка патрульної поліції Львова в мережі Facebook

фото: сторінка патрульної поліції Львова в мережі Facebook

Приблизно 100 водіїв двоколісних зібралися в суботу, 5 серпня, біля «Арени Львів» на воркшопи, виставку екіпірування та перегляд матеріалів ДТП за участі мотоциклів, мопедів та велосипедів. Про це інформує прес-служба патрульної поліції Львова.

«Від початку року було 77 ДТП за участю мотоциклістів, скутерів та мопедів. З них з потерпілими – 44, загинуло пять осіб», – розповідає патрульний Назар Франчук.

Інструктори патрульної поліції провели майстер-класи по наданню першої домедичної допомоги, нагадали про основні правила дорожнього руху та відповідальність за їхнє порушення.

«Мотоциклісти мають бути уважними на дорозі, вміти пропускати, поважати інших учасників руху, допомагати, дякувати. Це пять простих правил культури мобільності. Якщо їх дотримуватися – на дорогах буде легше», – говорить один з організаторів заходу, керівник ГО «Мотодопомога» Тарас Стогул.

Також на виставці представили розбиті двоколісні, які пережили аварії, та екіпірування, яке врятувало життя мотоцикліста.

«Головне – це екіпірування. Ти маєш бути захищеним і не думати про те, що буде спекотно. Мокрий, але живий», – додає активіст.

Організатори сподіваються зробити MotoSafe традиційним заходом.


Читайте також: