На митниці хочуть запровадити нові електронні сервіси

937 0
Законопроєкт передбачає, що митниця перетвориться на єдину юридичну особу.
Фото: articulosit.wordpress.com

Фото: articulosit.wordpress.com

Державна митна служба планує запровадити нові електронні сервіси та автоматизувати низку процесів під час перетину кордону вантажівками. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

Зокрема законопроєкт передбачає, що ДМС перетворять на єдину юридичну особу. Наразі ж всі її підрозділи є окремими юридичними особами, що ускладнює управління митною службою. Також очікують, що на митниці можна буде запровадити більше електронних сервісів.

Читайте також: Конфіскат з львівської митниці продаватимуть через ProZorro

«Це потужний антикорупційний елемент: отримуємо більше можливостей по автоматизації процесів. Як казав Айварас Абромавичус, комп’ютер не бере хабарів. Відкриваємо знеособлену інформацію з усіх митних баз. Все онлайн, все прозоро. Дивіться і контролюйте», – каже Максим Нефьодов.

Додамо, що відповідні зміни містяться у затвердженому урядом законопроєкті, який ще має схвалити Верховна Рада.


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!