У Львові з'явилися три відреставровані балкони

971 0
У рамках програми «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівською міською радою, відреставрували балкони.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

У Львові відреставрували три балкони у будинку №15 на вулиці Короленка. «Три балкони на будинку № 15 на вулиці Короленка, спорудженого наприкінці ХІХ-го століття, перебували в дуже поганому стані: балконні плити були суттєво пошкоджені, частково сколоті, муровані стовбці розхитані й потріскані, ковані залізні поручні вкриті іржею, численні декоративні елементи відсутні. На одному балконі вже були втрачені три з чотирьох кронштейнів.

Читайте також: У Личаківському районі Львова відремонтували покрівлі. Адреси

Під час реставраційних робіт балконні плити відновили, доповнивши їх спеціальним бетоном. Стовбці демонтували і відлили з цементу копії. Металеві поручні теж зняли й очистили в майстерні піскоструменевим методом. З бляхи було виготовлено копії усіх втрачених декоративних елементів – квітів і листків. Поручні обробили антикорозійним засобом і пофарбували. На балконних плитах встановили захист з ущільнювача. За зразком збереженого кронштейна була виготовлена модель, з якої відлито чотири нові кронштейни. Балконні плити, стовпці та кронштейни пофарбували у колір фасаду», - розповіли у Німецькому товаристві міжнародного співробітництва.

Джерело: прес-служба міста

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар