На вулиці Панча у Львові почали чистити озеро

1877 0
Із водойми уже відкачали воду, далі планують укріпити береги й очистити воду.
фото: сторінка Ігоря Зінкевича у Facebook

фото: сторінка Ігоря Зінкевича у Facebook

У Львові почали чистити озеро на вулиці Панча, пише на своїй сторінці у Facebook депутат міської ради Ігор Зінкевич.

У коментарі Tvoemisto.tv начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Святослав Костяка розповів, що це заплановані заходи, кошти на які комісія з питань екології та природокористування ЛМР виділила ще у лютому цього року.

«На початку року з природоохоронного фонду міського бюджету виділили 200 тисяч гривень для проведення благоустрою водойми на вулиці Панча. Далі було проведено електронні торги за системою ProZorro і визначено підрядника, який має очистити водойму в межах фінансування», – каже він.

Підрядником став ФОП Луць, який пообіцяв спустити воду, очистити дно від мулу та укріпити береги за майже 195 тисяч гривень. Закінчити роботи мають до кінця листопада.

Читайте також: Озера Львова

За словами Святослава Костяка, для більш масштабного благоустрою озера, наприклад зведення дамби, необхідно кілька мільйонів гривень. Тому нині роботи ведуть у межах фінансування.

На громадський бюджет Львова цього року подано проект, що стосується облагородження озера на вулиці Панча та його альтернативного наповнення водою. Заявлена сума проекту – 500 тис. грн. Зараз він перебуває на розгляді та доопрацюванні у виконавчих органах міськради.

Як говорить Святослав Костяка, між місцевими активістами, які кілька разів лобіювали цей проект на Громадський бюджет, та підрядником виникли певні непорозуміння, але наразі із ними ведуть переговори, щоб якомога швидше завершити роботу на озері.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар