На перехресті Героїв УПА – Бандери реорганізували рух. Схема

10624 1
На перехресті з вулицею Антоновича автомобілі мають повертати на Митрополита Андрея.
Фото:  ГО "Зручне місто"

Фото: ГО "Зручне місто"

Із вулиці Бандери у Львові заборонили лівий поворот на вулицю Героїв УПА. Франківська районна адміністрація вже встановила нові дорожні знаки, повідомляють на сторінці ГО «Зручне місто» у Фейсбук.

Читайте також: На двох вулицях Львова реорганізували рух. Схема

Тепер із вулиці Бандери можна буде потрапити на Героїв УПА через вулицю Митрополита Андрея. Тож на перехресті з вулицею Антоновича автомобілі мають повертати на Митрополита Андрея, звідки зможуть напряму виїхати на Героїв УПА.

Водночас старий знак перед самим поворотом з Бандери на Героїв УПА досі не зняли, що може спровокувати порушення серед водіїв.

Читайте також: На яких вулицях Лвьова можуть з’явитися острівці безпеки. Інтерактивна мапа

Нагадаємо, що відповідну пропозицію депутатки ЛМР Юлії Гвоздович міська комісія з безпеки дорожнього руху підтримала 25 вересня. 

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.

Коментарі (1)

Додати коментар
26 Листопада, 2019 18:38
Дейв нечитабельна схема