На ремонт Львівського перинатального центру знайшли гроші

4776 0
У державному бюджеті 2017 року забезпечать кошти на відбудову львівського Перинатального центру. Відновити будівництво хочуть із січня нового року.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, повідомляє Урядовий портал.

«Ми спільно - місто, область, Державний фонд регіонального розвитку - це питання вирішимо, - пообіцяв глава уряду. – Я підтримую і все зроблю для того, щоб у Львові у наступному році постав сучасний Перинатальний центр. Це буде зроблено».

Гройсман повідомив, що на завершення будівництва центру у Львові потрібно 107 млн грн, які планують знайти завдяки ресурсам Державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток.

Прем'єр-міністр зазначив, що відновити й завершити будівництво Перинатального центру планують при прийнятті бюджету з 1 січня.

Читайте також: Львів'яни назвали 13 проблем пологових будинків

Нагадаємо, Львівський обласний клінічний перинатальний центр (вул. Дж. Вашингтона, 6) був заснований у 1986 році як пологовий будинок №2. У 1990 році – реорганізований в перший в Україні перинатальний центр. На 2011 рік таких в Україні було лише чотири. У жовтні 2013-го року перинатальний центр закрили на ремонт.

Додамо, що під час дискусії від Tvoemisto.tv «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?», Ірина Микичак, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації зауважила: «Сподіваюся, що до листопада 2017-го року перинатальний центр у Львові вдасться ввести в експлуатаціюа умови та надання послуг у ньому не відрізнятимуться від рівня Польщі чи Австрії». Чиновниця також повідомила, що  «наразі державне фінансування проекту недостатнє, тому потрібно, щоб Уряд ухвалив виділення коштів на ремонт перинатального центру окремим пунктом відповідного закону».

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар