На сихівській лінії тестують зчеплені трамваї з пасажирами. Відео

2886 1
Зчеплені згодом трамваї поїдуть за маршрутом №8.
фото: Анна Журба

фото: Анна Журба

На трамвайному маршруті №8 знову тестують зчеплені трамваї-системи, цього разу з пасажирами. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Читайте також: Як курсують трамваї та тролейбуси Львова. Розклад усіх маршрутів. Інфографіка

Раніше ці трамваї планували запустити на новий маршрут №8а, що сполучав би Сихів із Академією Мистецтв. Утім, як зазначає Андрій Білий, нового маршруту не буде, натомість зчеплені трамваї поїдуть за маршрутом №8. Він курсує від вулиці Вернадського до площі Соборної.

Додамо, що трамваї-системи працювали у Львові до початку 2000-х, після чого від цієї ідеї відмовились. Знову тестувати зчеплені вагони почали з вересня, тоді їх планували, крім 8-го, запустити ще й на 3-й маршрут.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
14 Грудня, 2019 19:01
666 ... зчепити трамвай з пасажирами можуть тільки конкретні "фахівці" -- жертви освітніх реХворм вакарчукових ... а оті "..зчеплені згодом трамваї.." взагалі -- конкретне "плявааще" ... Слава Україні !