На території парків Львова висадять понад 350 молодих саджанців

1197 0
Саджанці повинні поставити до кінця листопада цього року.
Фото: homester.com.ua

Фото: homester.com.ua

Департамент містобудування Львівської міськради 21 серпня підписав угоду з приватним підприємцем Остапом Голубовським на закупівлі 363 саджанців для висадки у міських парках. Про це стало відомо з оголошення на сайті закупівель Prozorro.

Стартова ціна становила 930 тис. гривень. В результаті торгів, де були представлені п’ять підприємств, найдешевшу пропозицію – 794, 9 тис. гривень запропонував приватний підприємець Остап Голубовський.

Читайте також: У Львові затвердили Комплексну стратегію озеленення міста

Відтепер він повинен до кінця листопада поставити місту триметрові саджанці кленів, лип, акацій, ясенів, буків, хвойних дерев.

Нагадаємо, у львівській мерії розробили електронну карту висадки дерев. У відділі екології та природних ресурсів ЛМР вважають, що відслідковування оновлення інформації там допоможе мешканцям та підприємцям Львова долучатись до озеленення

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!