На Tvoemisto.tv розпочалась онлайн-трансляція дискусії по проблемам паркування

721 0
На Tvoemisto.tv розпочалась онлайн-трансляція дискусії «Паркування у Львові: проблеми та перспективи». Дана дискусія є другою із серії зустрічей новоствореної дискусійної міської платформи «Твоє місто Львів».

У програмі другої дискусії – аналіз проблем паркування у Львові, зокрема в центрі міста і у "спальних" районах. Мета – знайти ефективні вирішення проблеми паркінгу за допомогою конструктивного діалогу між владою міста, водіями, громадськими діячами, комунальними підприємствами та іншими зацікавленими сторонами.

Учасники та глядачі зможуть почути відповіді на «болючі» запитання: коли у Львові нарешті з’являться паркінги і в місті стане менше порушників ПДР, чи буде колись центр Львова повністю пішохідним? Також дізнаєтесь про те, як каратимуть порушників паркування, адже зараз це роблять переважно активісти, яким не байдужа «культура» водіїв. Та найголовніше – під час дискусії всі учасники знайдуть відповідь на запитання про те, як зробити Львів комфортним у стосунках «водій-пішохід-велосипедист»?

Учасники дискусії: експерти та чиновники, представники управління транспорту ЛМР, профільних комісій ЛМР, Львівавтодору, Національної поліції, таксоперевізників, громадських організацій та ініціатив.

Усі зацікавлені львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Трансляція відбувається наживо на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Довідка. Проект реалізовується Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracy). 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар