На Tvoemisto.tv стартувала трансляція дискусії про новий Статут Львова

1289 0
Сьогодні, 3 червня, під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv "Твоє місто Львів" спільно з управлінням "Секретаріат ради" ЛМР, говоритимуть про те, які основні положення статуту територіальної громади Львова та як статут міста допоможе львів’янам впливати на прийняття важливих рішень. На Tvoemisto.tv уже стартувала трансляція розмови.
фото: tcb.vn.ua

фото: tcb.vn.ua

Основні питання дискусії: непоінформованість жителів Львова про статут міста; основні зміни до статуту, який не оновлювався вже більше 10 років.

Коли?

3 червня, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть учасники робочої групи для підготовки Статуту територіальної громади м. Львова: депутати ЛМР, юристи, правозахисники, громадські діячі та активні львів’яни.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  3 червня о 12:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка. Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Читайте також: Львів увійшов до п'ятірки міст, які радять відвідати мандрівникам


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!