На Tvoemisto.tv стартувала трансляція розмови про здоров'я львів'ян

950 0
Сьогодні, 17 червня, у Львові дискутують на тему: «Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров'я львів'ян?». Обговорення відбудеться у рамках зустрічі, організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Онлайн-трансляція розмови вже розпочалася на сайті Tvoemisto.tv.
www.absoluteworld.com

www.absoluteworld.com

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем з питань медицини  у Львові.

Серед учасників дискусії будуть представники управління охорони здоров’я ЛМР, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, лікарського товариства, керівництво приватних медичних закладів та практикуючі лікарі.  

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  17 червня о 14:00 на сайті:  http://tvoemisto.tv/on-line/

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів»  створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!