На вулиці Просвіти у Львові почали знімати бруківку. Фото

1323 0
На вул. Просвіти розпочали ремонт.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

На вул. Просвіти у Львові почали знімати верхній шар дороги, який був замощений бруківкою. Після підготовчих робіт, на вулиці працюватиме НДЦ  «Рятівна археологічна служба». Загалом ремонт вулиці триватиме до листопада. 

Читайте також: На Замарстинівській відновлюють ремонтні роботи. Фото

Вулицю закрили на ремонт учора, 13 червня. Тут запланували відремонтувати водогін, стічну та дощову каналізацію, встановити гідрозатвори та дощоприймачі, перекласти бруківку, а тротуари замостити плиткою із заїздом для маломобільних груп. Крім цього, тут відремонтують зовнішнє освітлення та встановлять дорожні знаки.

Загальна вартість робіт становить 12,5 млн гривень. Додамо, що довжина вулиці Просвіти становить 308 м, тобто ремонт одного метра обійдеться міському бюджету приблизно у 39 тисяч гривень. 

Нагадаємо, ремонт виконуватиме ТОВ «ГрантЗахід», яке подало найдорожчу фінансову пропозицію відремонтувати вулицю за 12 029 000 грн. ТОВ «Грант Захід» зареєстроване в Києві на вулиці Саксаганського. Зареєстрована компанія 10 місяців тому. Керівником та засновником її є львів'янин Юрій Кужея. Раніше ТОВ «Грант Захід» виконувала ремонт каналізацій та водопроводів, зокрема, у Малехові та Пустомитах, проте вартість виграних тендерів не перевищувала 600 тисяч гривень.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар