На вулиці Львова виїхали нові автобуси від «Електрону». Перелік маршрутів

5546 0
Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, ЛКП АТП №1 отримало 10 автобусів виробництва «ЕлектронТранс». Три машини з них уже виїхали на маршрути.
Фото: mint.net.ua

Фото: mint.net.ua

«Наразі три машини працює на маршрутах. Інші автобуси виїдуть, коли завершиться процедура оформлення документів та встановлення GPS-трекерів», - повідомляють у прес-службі.

Нові автобуси планують скерувати на обслуговуванням маршрутів №3А, №4А та №16.

Як зазначає директор АТП №1 Ярослав Іванець, всі 10 автобусів виробництва концерну «ЕлектронТранс»вже є на підприємстві. Три автобуси вже працюють на маршрутах №3А та №16.

«На четвертій машині облаштовуємо GPS-трекери і невдовзі вона також виїде на маршрут. По трьох автобусах ще очікуємо на видачу податкових книжок, ще по трьох триває реєстрація документів у Територіальному сервісному центрі МВС. Потім ці автобуси також необхідно буде облаштувати GPS-трекерами. Плануємо, що вони курсуватимуть на маршрутах №3А, №4А та №16. Якщо протягом цього тижня завершимо усі процедури, пов’язані з оформленням документів, то з початку серпня автобуси виїдуть на маршрути», - розповів Ярослав Іванець.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!