На вулиці Перфецького у Львові пропонують знести авторинок та побудувати житлові квартали. Візуалізація

6068 1
Висота будинків не перевищуватиме 13 поверхів.
Візуалізація з ДПТ

Візуалізація з ДПТ

На вулиці Перфецького у Львові планують збудувати два житлові квартали. Відповідну містобудівну документацію опублікували на сайті ЛМР.

Територія детального плану обмежена вулицями Перфецького і Боткіна, Львівською обласною психіатричною лікарнею й територією водоканалу та охоплює 3,04 га. Тут планують збудувати два житлові квартали, висотою у 7-13 поверхів. Загалом у кварталах зможуть мешкати приблизно 737 людей у 335 квартирах.

На території кварталу також передбачили підземні одно- та дворівневі паркінги (на 330 місць), відкриті автостоянки, громадські приміщення, відкритий внутрішній двір, дитячі майданчики та майданчики для вигулу собак. У обох кварталах планують розташувати по чотири будівлі різної поверховості. 

Натомість наявний авторинок, який розташований на вул. Перфецького, планують знести та у майбутньому розмістити його у перших поверхах проектованої забудови. На решті території планують зберегти чинні складські та громадські об’єкти. 

У пояснювальній записці до ДПТ йдеться, що район пропонованої забудови має достатню кількість навчальних та торговельних закладів (ДНЗ №73, НРЦ «Левеня», Ашан, ТРЦ Viktoria Gardens). Реалізувати будівництво планують за 3-7 років.

Громадські слухання триватимуть до 11 вересня. Зустріч із головним архітектором ДПТ Юрієм Столяровим відбудеться  27 серпня о 18:00 у актовому залі Франківської районної адміністрації (вул. Генерала Чупринки, 85).

Крім цього, мешканці можуть подавати свої пропозиції до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. (032) 297 57 63.

Візуалізація з ДПТ


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
12 Серпня, 2018 15:09
666 ... " .. Реалізувати будівництво планують на протязі 3-7 років.." ... і це не може не радувати ....