На вулиці Стуса змінять організацію руху. Схема

4780 0
На вулиці Стуса у Львові реорганізують схему руху автотранспорту.
фото: Wikimapia

фото: Wikimapia

Частина вулиці Стуса, яка була односторонньою, стане двосторонньою. Також змінять схему повороту з Липової Алеї на вул. Стуса. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Ділянку вул. Стуса від перетину з просп. Червоної Калини до вул. Литвиненка зроблять двосторонньою. Після цього на ділянці вул. Стуса реорганізують поворот з Липової Алеї.

Читайте також: Дві вулиці Львова стануть односторонніми

«Зараз з Липової Алеї можна повернути на вул. Стуса направо і поїхати в центр, а можна через трамвайну колію поїхати наліво. Виїхати з Липової Алеї важко, оскільки треба пропустити потік автомобілів з Сихова, потім трамваї і потім тих, хто їде з центру на Сихів. Через це утворюються затори», – розповів у коментарі Zaxid.net спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк.

схема: Zaxid.net

Комісія вирішила заборонити поворот наліво в напрямку Сихова з Липової Алеї і облаштувати розворот за зупинкою громадського транспорту «Стадіон «Україна». Для цього біля перетину з трамвайною колією облаштують лівоповоротну смугу, з якої автомобілі, що виїхали з Липової Алеї, зможуть розвернутися і поїхати на Сихів. Поворот з Липової Алеї наліво заборонять лише після облаштування нового розвороту. Крім того, щоб автомобілі не розвертались у недозволених місцях на трамвайній колії, між коліями встановлять делініатор.


Читайте також: