На вихідних громадський транспорт у Львові курсуватиме зі змінами

3339 0
У зв’язку з проведенням марафону, 6-го листопада, будуть ускладнення в русі приватного та зміни в русі громадського транспорту.
фото: Андрій Польовий

фото: Андрій Польовий

У неділю, 6-го листопада, будуть ускладнення в русі приватного транспорту тими вулицями, де пролягатиме маршрут забігу:

вул. І. Гонти – вул. Листопадового Чину – площа Св. Юрія – вул. Шептицьких – вул. Антоновича – вул. Академіка Сахарова – вул. Д. Вітовського – вул. Шота Руставелі – вул. Левицького – вул. Пекарська – вул. Лисенка – вул. Беринди – вул. Коперника – вул. Дорошенка – проспект Шевченка.

Рух зазначеними вулицями орієнтовно з 08:00 до 14:30 год буде ускладненим. Також внесуть зміни до графіку роботи громадського транспорту. За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», тролейбуси маршруту № 13 у суботу та неділю 5-го і 6-го листопада 2016 року курсуватиме від вулиці Грінченка до ТЦ «Форум» без заїзду на проспект Свободи.

У неділю, 6 листопада до 8:00 електротранспорт курсуватиме за звичними маршрутами. На час проведення легкоатлетичних змагань (з 8:00 до 14:30) трамваї маршруту № 1 курсуватимуть від Аквапарку до площі Соборної, № 2 від вулиці Пасічної до Академії мистецтв; № 4 – тимчасово припиняє свою роботу. Трамвай № 10 курсуватиме із вулиці Пасічної до залізничного вокзалу через вулицю Городоцьку. Решта трамваїв курсуватиме за звичними маршрутами.

Читайте також: У Львові змінили рух громадського транспорту

«Попереджаємо, що можливе ситуативне перекриття руху і відповідно зупинка у русі трамваїв на час руху вулицями колони легкоатлетів. Так само через легкоатлетичний пробіг можливі ситуативні зміни у русі тролейбусів, оскільки траса пробігу проходитиме вулицями Шота Руставелі, Листопадового чину та Антоновича. Починаючи з 14:30 години, усі маршрути електротранспорту, окрім тролейбусів маршруту № 13, курсуватимуть у звичному режимі за звичними маршрутами», – зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Щодо автобусних маршрутів, то, за інформацією Ігоря Собенка, маршрути № 48, № 50, № 53 не будуть працювати у неділю в першій половині дня.

«Більшість маршрутів, які курсують до центральної частини міста, яких не торкається схема марафону, будуть їздити за скороченою схемою. Це маршрут № 33, який від ринку «Південний» буде їхати по вул. Кульпарківській тільки до вул. Окружної.

Маршрут № 7 буде курсувати  по Кульпарківській, Клепарівській, Шпитальній, Під Дубом в об’їзд ділянки, де проходитиме марафон. 25-й маршрут на час перекриття курсуватиме також по Кульпарківській, Городоцькій, Клепарівській.

8-й маршрут їздитиме з Брюхович до пр. Чорновола до кільця біля Шевченківської районної адміністрації.

Маршрути № 3А та № 4А будуть скорочені – курсуватимуть від «Кінг-Кросу» та з Сихова до пл.Івана Франка та Стрийського ринку відповідно.

Маршрут №45 курсуватиме від вул. Пулюя до вул. Сахарова. А 37-й та 46-й маршрути їхатимуть від кінцевих зупинок до пл. Митної. Маршрути, які курсують з Винник, будуть скорочені до пл. Митної – це 29-й маршрут та 5А», – сказав Ігор Собенко.

Окрім того, у неділю, 6-го листопада, вулицями Львова пройде піша загальноміська молитва-вервиця. За її маршрутом від 15:00 до 18:00 год. ситуативно перекриють рух транспорту на таких вулицях:

вул. В. Винниченка, 22 (церква св. Архистратига Михаїла) – вул. Підвальна – вул. Руська – пл. Ринок – пл. Катедральна – вул. Памви Беринди – просп. Свободи (проти руху) – вул. Академіка В. Гнатюка – вул. Листопадового Чину – пл. Святого Юра.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар