При цьому вартість проїзду не змінилася, - повідомляє прес-служба Львівської міськради.
У п'ятницю та суботу транспорт курсуватиме з інтервалом 30 хв. до 2:00 год. А у неділю з тим самим інтервалом до 1:30.
Трамваї:
№7 Аквапарк - Погулянка(по вул. Вітовського)
№10 Залізничний вокзал - Пасічна (по вул. Вітовського)
Тролейбус:
№10 Університет - Ряшівська(через Виговського)
Автобуси:
№2А Ряшівська - Університет(через Любінську)
№3А Кінг Крос - Центр
№18 Суботівська - Личаківська
№30 Рясне-2 - Музей Франка(музей Грушевського)
№46 Червоної Калини - Щурата(по Зеленій)
№47А Центр - Червоної Калини(по Пасічній)
№48 Аеропорт - Центр
№50 Рясне-2 - Дж. Вашингтона
№53 Червоної Калини - Галицьке перехрестя
Шатл: Просп. Свободи - пекарня(від Оперного театру о 22:30)