На виїзді зі Львова майже 5 га забудують адміністративними складами

29407 0
Крім адмінбудівель, тут облаштують контрольно-пропускний пункт.
Візуалізація забудовника

Візуалізація забудовника

На вулиці Шевченка, 311а збудують склади з адміністративно-побутовим корпусом. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили на виконкомі ЛМР 6 березня.

Містобудівні умови отримали дві компанії, що збираються будувати склади на сусідніх земельних ділянках 2,5 і 2,4 га. Висота будівель не перевищуватиме 19,2 м, а відсоток забудови – до 60,2%. Крім адмінбудівель, тут облаштують контрольно-пропускний пункт.

Будівництво вестиме ТОВ «Атрія-В» та ТзОВ «Орпей». Згідно з даними системи Youcontrol, ТОВ «Атрія-В» зреєстроване рік тому. Серед його засновників зазначений киянин Віталій Ломакович, львів’янка Леся Тичинська та ТзОВ «Компанія з управління активами "Оптіма-капітал"». Віталій Ломакович також зазначений як кінцевий власник ТзОВ «Орпей», де керівником є Олександр Волошин.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!