На яких вулицях у Львові є проблеми з вивезенням сміття. Перелік

1577 2
У Львові немає проблем зі сміттям, – зазначають міські чиновники і додають, що всі побутові відходи вивозять на сміттєзвалища, що знаходяться на території Львівської області. На прохання Tvoemisto.tv львів’яни у коментарях зазначають, на яких вулицях нині є переповнені контейнери.

«Ми не будемо здійснювати сортування сміття на очисних спорудах («Львівводокалу»). Також не йде мова про те, що там вивантажуватимемо сміття. Якщо у Львівській області буде проблема з тим, щоб вивозити сміття, лише тоді, можливо, ми будемо завозити туди сміття малогабаритними автівками. Там його перевантажуватимуть у великогабаритні машини і будуть вивозити за межі Львівської області», – зазначила раніше Ірина Маруняк, голова Сихівської РА, заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Зокрема, вона додала, що зараз із міста вивозять сміття й перезавантаження контейнерів немає.

Читайте також: Львів візьме 40 млн євро кредиту, щоб навести лад зі сміттям

Тим часом у коментарях до допису на facebook-сторінці «Твоє місто» львів’яни вказують вулиці, де останнім часом були проблеми з вивезенням сміття.

У переліку: вулиця Глибока, вулиця Івана Франка (161, 163), вулиця Тракт Глинянський, вулиця Бескидська, вулиця Старознесенська, а також Лисиничі.

Читайте також: Je suis Грибовичі. Львів’яни закликають один одного раціонально генерувати сміття


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
21 Вересня, 2016 14:34
dasha Не знаєте, що робити із сміттєзвалищами? Комплексний підхід до вирішення проблеми сміття:
[***]s://[***].youtube.com/watch?v=sqo8KtbygIA&feature=youtu.be
24 Червня, 2016 11:37
axabnrg Сміття та поводження з твердими побутовими відходами – проблема багатьох населених пунктів. Вирішити питання можна тільки об'єднавши зусилля декількох громад. Як саме можна успішно реалізувати подібний проект за моделлю DESPRO можна дізнатися на їх сайті тут:
[***]://despro.org.ua/detsentral%D1%96zovan%D1%96-poslugi/povodzhennya-z-pobutovimi-v-dkhodami/