На закритті фестивалю «Віртуози» виступатимуть виконавці з Нюрнбергу

318 0
Ораторія «Ілля» – це духовний, релігійний шедевр, створений повністю на основі старозавітних текстів.
Фото: прес-служба Львівської національної філармонії

Фото: прес-служба Львівської національної філармонії

Під час закриття 38-го міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», що відбудеться 9 червня у Львівській національній філармонії, лунатиме українська прем’єра ораторії Фелікса Мендельсона-Бартольді «Ілія» або «Ілля». Про це повідомляє прес-служба філармонії.

Читайте також: Львів'ян запрошують на виступ зірок академічної сцени Японії

«Це монументальне музичне полотно композитор задумав, як частину трилогії, в яку мали увійти, окрім «Ілії», ораторії «Петро» і «Христос». На жаль, всьому задуму генія не судилося збутися, ораторія «Христос» так і не побачила світ. Проте два твори увійшли в золотий спадок музичної духовної культури. Монументальність твору наповнена грандіозними хоровими партіями і поліфонічними темами. Уся сила і пристрасть головного героя, втілена у музиці контрастує із  ліричними темами янголів, Божественного начала», – повідомляють організатори.

Ораторія «Ілля» – це духовний, релігійний шедевр, створений повністю на основі старозавітних текстів. Головний герой – пророк Ілля – сильна, палка, бунтарська особистість, що бореться зі світом за свої переконання.

Читайте також: Від Моцарта до Apocalyptica. Топ-6 фестивалів неподалік Львова

Для виконання цього твору епохи романтизму на сцену Львівської національної філармонії вийдуть понад 100 виконавців змішаного хору з Нюрнбергу. Сольні партії виконають такі вокалісти: Софія Соловій (сопрано), Дарія Князева (мецо-сопрано) Міхаель Новак (тенор) Роман Антонюк, (лірико-драматичний баритон). Прем’єра відбудеться під керівництвом  естонсько-німецького диригента Тармо Вааска.

Партнерська публікація

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар