Напад на табір ромів під Львовом. Реакція соцмереж

4607 0
Політики та громадські активісти відреагували на убивство 24-річного рома під Львовом.
Фото: Igor Zinkevych/Facebook

Фото: Igor Zinkevych/Facebook

Позавчора, 23 червня на Львівщині стався напад на табір ромів. У результаті події був убитий один мешканець Закарпаття. На напад відреагували політики та громадські активісти у соціальних мережах.

Зокрема, міський голова Львова на своїй сторінці у Facebook закликав львів’ян залишатись людьми та пообіцяв надати притулок постраждалим від нападу.

Народний депутат Сергій Лещенко вважає, що керівництво держави має визначитися та обрати між наслідуванням Європейської конвенції з прав людини чи книги «Mein kampf».

Народна депутатка України Ірина Подоляк на своїй сторінці у Facebook написала про своє ставлення до коментарів події від населення.

Громадський активіст Володимир Бєглов вважає, що убивство чоловіка ромської національності підлітками має найбільше турбувати поліцію, місцеву адміністрацію та Президента.

Активіст Олег Радик натякає на бездіяльність львівської влади.

Реакція на напад зявилася і у Європі. Директор з комунікацій Ради Європи Данієль Гольтгем написав про очікування прозорого розслідування ситуації.

 

Писали про напад і пересічні львів’яни. Загалом користувачі соціальних мереж кажуть про неможливість виправдати убивство та пошук відповідальних за напад. Хтось вбачає у подіях «руку Кремля».

Деякі ж користувачі дивувалися з резонансу, який отримала справа про убивство рома.

Окрім того, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала Міністра внутрішні справ України Арсена Авакова взяти розслідування справи під особистий контроль. Про це йдеться на сайті омбудсмена.

Нагадаємо, пізно увечері 23 червня під Львовом стався напад на табір ромів, в результаті якого загинула одна людина. Пізніше в поліції повідомили про затримання усіх підозрюваних. Їм загрожує довічне ув’язнення.

Микита Гладченко


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар