Наскільки львів’яни задоволені місцевою владою. Результати опитування

3133 0
Львів опинився в середині списку всіх обласних центрів України, однак це ліпший показник, ніж за результатами минулого року.
фото: lvivexpres.com

фото: lvivexpres.com

Як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту, позитивно оцінюють діяльність міської ради 39% львів’ян, а негативно – 46%, що у підсумку дало львівським депутатам 10 місце.

Трохи ліпше львів’яни оцінюють діяльність міського голови --  загалом Андрієм Садовим задоволені 53% учасників опитування, 39% дали його діям негативну оцінку. Однак в підсумку він також опинився на десятому місці в рейтингу.

Ставлення влади до себе львів’яни оцінили на 3,3 бала за п’ятибальною шкалою, але оцінки за час очікування жителів міста на відповідь з боку влади виявилися найнижчими по всій країні. Що ж стосується якості наданих владою послуг, то 41% оцінив їх позитивно, 35% -- середньо, а 21% вказав, що послуги надають незадовільно.

Читайте також: Чим найбільше пишаються львів'яни. Результати дослідження. Візуалізація

Також не надто високо оцінили львів’яни простоту і зрозумілість рішень та порад з боку чиновників, а рівень знань представників місцевої влади – ще нижче (41% опитаних дав оцінку «середньо», а 34 –«добре»).

Водночас 86% опитаних назвали своє місто «дружнім до дітей»,  але дали вельми негативну оцінку стану справ із дитсадками – третє місце внизу списку. Шкільною освітою переважно задоволені 37% львів’ян, а 42% оцінює її на «середньо».

Лише 20% назвали місто зручним для пасажирів громадського транспорту. При цьому більше людей вважають, що Львів комфортний для велосипедистів (28%) і найзручнішим для пішоходів – 51%.

Також львів’ян вказали найвищий відсоток позитивних відповідей на питання про те, чи почувають вони себе безпечно у власному районі міста – 58%, вони достатньо позитивно оцінюють те, як подають опалення (58%) і ще ліпше – водопостачання (понад 70%. А от із паркуванням ситуація прогнозовано гірша – 49% опитаних не задоволені станом справ. Крім того, львів’яни більше задоволені тим, як доглядають за парками та скверами, аніж за дворами та прибудинковими територіями.

Повністю результати опитування можна переглянути за цим посиланням.

Дані були зібрані у 24 містах України 20 січня – 10 лютого 2018 року за допомогою face-toface інтерв'ю на дому у респондентів. Для забезпечення репрезентативності вибірки, було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення. Вибірка була розподілена у відповідності із поділом міст Центральною виборчою комісією на виборчі округи. Охоплені щонайменше 50 дільниць (50 попередньо відібраних точок) у кожному місті. Вони були обрані випадковим чином, відповідно до конкретного кроку. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!