Наступного року у Львові реставруватимуть вікна за співфінансуванням

551 0
Львів’янам пропонуватимуть відреставрувати автентичні вікна або замінити пластикові на дерев’яні.
Фото: promobud.ua

Фото: promobud.ua

Із наступного року у Львові запрацює програма реставрації та заміни вікон за співфінансуванням міської ради та мешканців. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: Німецьке товариство GIZ повертається до Львова з новим проектом

«Зараз ми пропонуємо до обговорення такий відсоток співфінансування: 60% місто і 40% — мешканці, якщо це реставрація наявного дерев’яного вікна, і 50% місто і 50% мешканці, якщо дерев’яне вікно замінили на пластикове, яке демонтовуватимуть та замінюватимуть на автентичне», — повідомила директорка ЛКП «Археологічно-архітектурна служба Львова» Тетяна Балукова.

Втім остаточний варіант співфінансування затверджуватимуть на сесії. Перед цим міськрада має врахувати пропозиції мешканців.

Додамо, що з 2010 року у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» від німецького товариства GIZ. У межах цього проекту у співфінансуванні GIZ та мешканців відреставрували більше тисячі вікон. Співвідношення становило спершу 60% коштів від німецького товариства, 20% — від міста, 20% — від мешканців. Із 2013 року 70% коштів оплачувало німецьке товариство, 30% — мешканці.

Читайте також: У центрі Львова завершили реставрацію пам'ятки архітектури. Фото до і після

Торік GIZ завершив проект, а замість німецьких коштів для реставрації балконів та брам місто використовує бюджетні кошти у співвідношенні 70% — міська рада, 30% — мешканці. Цього року для реставрації обрали 30 брам, із яких завершили вже 12.

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар