Наступного року у Львові відкриють частину Польського дому

1086 1
Відкриття львіського Центру польської культури планувалося на 100-річчя відновлення незалежності Польщі.
фото: wspolnotapolska.org.pl

фото: wspolnotapolska.org.pl

В 2019 році у Львові відкриється частина Польського дому. Відкриття закладу відтермінувалося через незаплановані затримки із будівельними роботами. Про це повідомляє Польске радіо.

«Це буде теж місце польсько-українського діалогу. Це буде місце відкрите для тамтешнього середовища. Львів, багатокультурне місто, безперечно, виграє завдяки діяльності цього центру. Це буде центр діалогу, це буде місце, яке покаже, що можливим є симбіоз багатьох культур», – сказав голова Товариства Польська спільнота Даріуш Броніславський.

Польський дім у Львові складатиметься з двох частин – старої, тобто з колишніх військових казарм на вулиці Шевченка, і нової, зведення якої триває. У новій частині свій офіс матимуть польські організації, тут буде розташований концертний зал. Натомість у старій частині планується відкрити ресторан та готель.

Читайте також: У Львові обговорили майбутній готель на Лижв'ярській. Зауваження мешканців

Зазначимо, у 2013 році Польща отримала від міської ради Львова ділянку землі під будову Польського дому. У майбутньому тут буде офіс польських товариств, Центр польської культури.

Проект Польського дому у Львові базується на проекті Польського дому у Вільнюсі, що діє від 2001 року. Загальна вартість будівництва Польського дому у Львові – 9,5 мільйонів євро.

Нагадаємо, У 2012 році Львівська міська рада ухвалила рішення про виділення земельної ділянки під будівництво Польського дому. Проект і технічна документація вже готові, будівництво планують розпочати цього року.

 

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
14 Березня, 2018 18:15
Сокіл Заморозити і відкликати дозвіл на надання ділянки поки не буде змінений польський закон про їхній інп.Забагато із сторони України милості для поляків. Львів не для польських панів!